Bike festival Portorož sept.2016

V soboto, 17/9/2016, smo se tradicionalno udeležili Bike festivala v Portorožu. Žal je bila vremenska napoved tokrat slaba, kar je vplivalo tako na splošno udeležbo, kot udeležbo naših članov. Štartalo nas je deset. Z pokom pištole so pričele padati tudi prve kaplje, ki pa so do mejnega prehoda ponehale. Po temeljiti maloobmejni kontroli, smo se lepo počasi, vsi skupaj, povzpeli na Plovanijo, od tam naprej pa vsak po svojih najboljših močeh. Sodeloval je tudi tisti “zgoraj” in nam  okoli Savudrije pa do Umaga lepo  zalival pot. Potem se je vreme ustalilo , a v čevljih je bilo že žmohtno. Klasičen vzpon na Buje nam ni vzel preveč moči, a pred strahom ponovnega dežja, smo jo mahnili kar nazaj. V šesti brzini smo brez težav in zapletov prikolesarili v cilj. Tokrat smo imeli dva nova pridružena člana, za katera upamo, da se nam še kdaj ali pa vedno pridružita. Olga ( Frlež) je pripomogla k povečanju zbirke pokalov v našem društvu, Bojan pa je poskrbel za dobro vzdušje in pokazal veliko kolesarke moči in volje. Pokal za najštevilčnejšo ekipo je bil seveda naš. Še pridemo, tistim pa, ki vas ni bilo, je lahko kljub slabšemu vremenu vseeno žal.

Obvezna masaža pred in po štartu.

Tistale pršica v zraku je sedla ravno na Bojanovo kolo !

Tistale pršica v zraku je sedla ravno na Bojanovo kolo ! Golob ga na srečo ni pokakal.

Naj skupina

Pripravljeni-pozor-zda....